Dörtler Demir- Demir, Ferforje, Sac
 

 

1979 yılında 4 kişi ile birlikte kurulan Dörtler Demir faaliyetlerine 250 metrekarelik kapalı alanda başlamıştır. 1993 yılında şirketleşerek şu anda hizmet vermekte olan 500 metrekare alana sahip merkezine taşınmıştır. Bütün ürün gruplarını eksiksiz olarak elinde bulunduran firmamız siparişlerinizi hızlı, güvenilir ve tam eksiksiz olarak sizlere sunmaktadır. 2003 yılına gelindiğinde hizmetlerimizi ve kalitemizi arttırmak için Alemdağ'da 1700 metrekare kapalı alana sahip fabrikasını açmıştır.

Tecrubeli çalışanlarımız, son teknoloji makina parkımız ve sınırsız ürünlerimizle sizlere demir dünyasının estetik ve gözalıcı dünyasına bekliyoruz. İstekleriniz doğrultusunda her geçen gün hizmet çeşidimiz ve kalitemizi arttırıp, bu hizmetleri en son teknoloji ile birleştiriyoruz.

Bize ulaşmak için iletişim sayfasındaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dörtler Demir
Etiketler: Demir, demir satışı, perakende demir satışı, ferforje, ferforje uygulamaları, ferforje motifleri, işlemeli demir, işlemeli kare demir, işlemeli lama, işlemeli profil, süslü demir, profil, sac büküm, dirsek, köşe, tel, baskılı sac, düz sac, taşlama, boya, kepenk yayı, kepenk sacı, yay, boru, NPI, NPU, sac, sac kesim, lama demir, silme demir, trapez sac, sandviç panel, petek kiriş, köşebent,t demiri, kare demir, plazma, plazma kesim, kaynak makinesi, kesici, elektrod, kepenk malzemeleri, yuvarlak demir, astar boya, tiner, mat boya, silme, lama, motif demir, pano ferforje.

Copyright © 1979-2008  Dörtler Demir
Merkez: Atatürk Mah. Suiş Cad. No:15 Ümraniye/İstanbul Tel: (0216) 335 25 64 - 335 62 85
Fabrika: Ekşioğlu Mah. Yeni Şile Cad. No:48 Alemdağ/Ümraniye/İstanbul Tel:(216) 430 98 98

Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Dörtler Demir 'in yazılı izni olmadıkça kullanılamaz. Soru ve önerileriniz için iletişim bölümünden yada info@dortlerdemir.com adresine bildirebilirsiniz.